Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Baskın 2 izle
8.0

 42.981İZLENME

8.0İMDB

 150 SÜRE

YIL 2014

İlk filmde yer alan Baskın’ın ardından yalnızca iki saat geçse de Rama, ailesini korumak amacı ile her şeyi göze almıştır.
Kurnazlığını ve de en önemlisi savaş yeteneklerini kullanarak, bir suç çetesinin içerisine giren Rama’nın ailesini kurtarmasını sağlayacak olan şey ise tekrardan bir kanlı savaşın tam ortasına atılmaktır. Bir kere daha birbirinden farklı temaslarda bulunur ve sonuçta da polis departmanının içerisinde yer alan yozlaşma ile karşılaşır.
Baskın 2 adlı film, devam niteliğinde olan bir filmdir ve tek isteği ailesinin güvende olduğunu bilip onların kurtulduğuna şahit olmak isteyen ve yeryüzündeki hiçbir mafyanın yenilmez olmadığını da ispatlamaya hazırlanan Rama’nın aksiyon ve şiddet dolu öyküsünü ele alır.

Baskın 2 izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Raid 2 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 10216
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Baskın 2” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • erggregeg

    film on numara beş yıldız. aksiyon dolu ve en puanı 9 olmalı

    1
  • selim kısmet

    çok güzeldi çok merak ettiğim filmin sonunda adamın belinden çıkardığı iki hançer şeklindeki bıçakların ismi nedir resim olarak nasıl bulurum