Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
51
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Başlat Ready Player One izle
7.5

 60.780İZLENME

7.5İMDB

 140 SÜRE

YIL 2018

Ailesini küçük henüz küçük yaştayken kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın stresinden kaçmak için vaktini The Oasis adlı bir oyun içerisinde geçirir.
Sanal gerçeklik oyununun milyoner kurucusu oyun evreninin içine bir sürpriz yumurta saklamıştır ve öldüğünde tüm parasını ve oyunun kontrolünü bu eşyayı bulana vadetmektedir. Wade de bu macera dolu para avının peşine düşer. Bir vakit sonra her şey bir oyun olmaktan çıkar ve acımasız bir rekabete dönüşüverir.
Çünkü şirket hissedarları ve paraya tapan oyuncular hazineye herkesten önce varmak için diğer oyuncuları saf dışı bırakmak amacıyla her şeyi yapmaya hazırdırlar. Filmde Wade’in film boyunca anahtarı bulmak için yaşadıkları iyi bir şekilde anlatılmaktadır.

Başlat Ready Player One izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Ready Player One izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 3577
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR