Rastgele Film
Yukarı Çık
FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
34
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bayi Toplantisi izle
5.1

 682.162İZLENME

5.1İMDB

 114 SÜRE

YIL 2020

Film, mecburen katıldıkları bir bayi toplantısında kendilerini eğlenceli maceraların içerisinde bulan üç beyaz eşya dükkanı sahiplerinin hikayesini konu ediyor.

Hikayede geçen bu üç adamın isimleri ise Adem, Namık ve Sadık’tır ve bu adamlar yaşamlarını esnaflık yaparak kazanmaya çalışan adamlardır. Bu sebeple de yolları katılmış oldukları bir bayi toplantısında kesişir ve hikaye tam da bu anda başlar. Bayi Toplantısı adlı filmde yaşamlarının zor bir döneminde olan Namık, Sadık ve Adem, başlarına gelen bir sürü olaylar silsilesi sonrasında da kendilerini macera içeren bir plan üzerinde bulur.

Bayilerini kurtarmak için çabalayan bu ekibin ise birbirine güvenmekten ve çok hızlı hareket etmekten başka bir çareleri yoktur

Bayi Toplantisi izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bayi Toplantisi izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.1/10 1666
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bayi Toplantisi” filminde 1 Yorum bulunuyor.