Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Beats izle
6.4

 4.604İZLENME

6.4İMDB

 109 SÜRE

YIL 2019

1994 yılında geçen bir hikaye olan Beats 2019 filmi küçük bir kasabadaki iki gencin hayatına odaklanıyor. Hayatları oldukça sıkıcı ve sıradan olan bu iki gencin hayatlarına dair bir kontrolleri de bulunmaz. Bundan dolayı bir karar verirler.
Hayatları boyunca geçirebilecekleri en güzel geceyi geçirmek isterler. Katılmak istedikleri bir parti vardır. Bu partinin diğer partilerden farklı olduğunu bilmeden katılırlar. Partide İskoç hükümetinin yasakladığı birçok unsur barınır.
Arka bahçesinde sohbet ederken uzayan konular siyasi ayrımlara gelir. Birinin abisi suçlu diğerinin babası ise polis olan gençler arkadaş kalmayı başarmak adına emek harcamak zorunda kalacaklardır.
Sorgulama yönünün fazla olduğu bir yapım olarak oldukça dikkat çeken film sinema severler tarafında olumlu yorumlar almıştır.

Beats izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Beats izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.4/10 448
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR