Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
28
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ben Kimim? izle
7.6

 50.754İZLENME

7.6İMDB

 102 SÜRE

YIL 2014

Bilgisayar dehası genç adam Benjamin, Almanya’da yaşayan bir hacker’dır. Başarısının Almanya sınırlarını aşıp tüm dünyada bilinmesini ister. Tanınan biri olmak için eline bir fırsat geçer. Max adında bir hacker’la tanışır.

Max, yer altı hacker grubunun bir üyesidir. Benjamin’i de aralarına almak isterler. Kendini ispatlamak isteyen Benjamin bu teklifi kabul eder. Fakat başına geleceklerden habersizdir.

Kendini toplumdan soyutlamış olan Benjamin, aralarında donanım ve yazılım uzmanlarının bulunduğunu bu tehlikeli gruba dahil olur.

Ben Kimim – Who Am I – Kein System ist sicher 2014 yapımı filmde CLAY adı verilen yer altı hacker grubunun yıkıcı faaliyetlerini konu ediyor. İstihbarat ve Europol’ü de peşine takan CLAY hacker grubu, yer altında faaliyet gösteren başka hacker gruplarıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Ben Kimim? izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Who Am I - Kein System ist sicher izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 5022
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR