Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bilgisayar Korsanı izle
6.2

 34.739İZLENME

6.2İMDB

 95 SÜRE

YIL 2016

Bilgisayar Korsanı 2016 Alex Danyliuk’ın yasadışı işlere bulaşma sürecini ve başından geçenleri anlatıyor. Alex Danyliuk, ailesiyle birlikte yaşayan bir geçtir. Maddi sıkıntılarla boğuşan Alex, günün birinde kendini yasadışı işlerin ortasında bulur. Sokaklarda yaşayan Sye, Alex’in arkadaşıdır. Sye, Alex’in yasadışı işlere girmesinde yardımcı olur.
Sye’nin de desteğiyle Alex artık yasadışı karaborsa işine girmiştir. Hayatının geri kalanını suç işleyerek kazanmaktadır. Kimlik hırsızlığı yapan Alex, bir bilgisayar korsanına dönüşmüştür. Alex bir gün dark webde Kira adlı bir kız ile tanışır.
Birlikte iş yapmaya başlarlar. Genç hackerlerin faaliyetleri, Anonymous organizasyonunun başındaki isim olan Z’nin de dikkatini çekmektedir. Fakat Z, FBI’ın bir numaralı hedefidir.

Bilgisayar Korsanı izle 2016 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hacker izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.2/10 1234
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR