Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
22
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bird Box izle
6.6

 50.078İZLENME

6.6İMDB

 124 SÜRE

YIL 2018

Felaket senaryoları arasında öne çıkan bir yapım olan Bird Box dilimize sessiz bir yer olarak çevrilmiştir. Filmde aniden hayatın olağan akışı devam ederken seslere karşı duyarlı olan bir yaratıklar grubu ortaya çıkar.
Bu yaratıklar görünmez oldukları gibi sese karşı hareket ederek insanların ölmesine veya felakete sürüklenmesine neden olur. Bundan dolayı insanlar ölmeye başladığında sessiz kalarak saklanmaya ve böylece hayatta kalmaya özen gösterirler.
Sessiz kalmak zorunda kalan ve ölümle her an burun buruna kalan bu insanlar arasında hamile olan iki kadın da vardır. Hayatlarına devam etmek için her yolu denemek zorunda kalacak olan bir aileyi daha farklı tehlikeler de beklemeye başlar.

Bird Box izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Kafes izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 812
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bird Box” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 • can

  Sandra Block’un dışında film çok mantıksız ve hayal ötesi. Seyretmeye harcanan vakte yazık.

  11
 • izleyici

  FİL ÇOK GÜZEL SÜRÜKLEYİCİ İZLEYİN ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM

  2
 • Mustafa

  ne etkileyen şeyin biyolojik mi, tanrısal mı olduğu ile alakalı bilgi var. ne de onunla mücadele edebilme şansı. umutsuzluk isteyen izlesin. ben beğenmedim.

  2