Rastgele Film
Yukarı Çık
Yapım İnteraktif olarak hazırlanmıştır. Nedir bu İnteraktif Basitçe Anlatayım: Örneğin İzlerken Bir Araba Durur ve Size Seçenek çıkar binmek veya binmemek seçim yaptıktan sonra hikaye sizin seçiminize göre değişir, şekillenir ve son bulur. sizler için uzun uğraşlar sonucu bu full halini hazırladık. Normalde ortalama 2 saat sürecek olan film,tüm seçenekleri içinde olarak 5 saattir yani seçimsiz bütün sahneleri bütün sonları göreceksiniz... Yazdığım örnekten yola çıkarak şöyle olacak hem arabaya binince ne olacağını hemde binmeyince ne olacağını göreceksiniz...
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Black Mirror Bandersnatch izle
7.2

 21.076İZLENME

7.2İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Black Mirror Bandersnatch filmi genç bir programcının başından geçen maceraları konu ediyor. Programcı genç adam bu alandaki tüm yeteneklerini kullanarak geniş kapsamlı fantastik bir romanı oyun haline getirir.
Oluşturduğu video oyunu kısa sürede amacından sapar. Romandan dönüştürülen bu oyun, program mucidi genç adamın hayatını alt üst eder. Çünkü genç adam yaşadığı travmaların etkisiyle, bir müddet sonra oluşturduğu sanal videoya kendi de inanmaya başlar.
Gerçeklik ve sanal yaşamı sorgulamaya başlayan genç adam kendini çıkmaza sürüklediğini çok geç fark eder. Toplumda da büyük bir kargaşaya neden olan genç adam, kendisini çetin bir mücadelenin içerisinde bulur. Artık her davranışı, videoyu izleyenler tarafından yönetiliyordur.

Black Mirror Bandersnatch izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Black Mirror Bandersnatch izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.2/10 1947
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR