Rastgele Film
Yukarı Çık
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Blade 2 Bıçağın İki Yüzü 2 izle
6.7

 19.084İZLENME

6.7İMDB

 117SÜRE

YIL

Bir devam filmi olan bu filmde Blade karakterinin yine tepelemesi gereken Şam Şeytanı, ecinni vampirler ve gulyabani karanlıkta fink atmaktadır. Bunların arasında yer alan Reaper ise en tehlikeli olan vampirdir.

Kendisi vampirler arasında bile korku yaratmayı başarabilen mutant bir vampirdir. Bu vampir bir kaza neticesinde ortaya çıkmıştır ve yalnızca insanların değil vampirler arasında da oldukça büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Blade 2 adlı filmde de yarı vampir ve yarı insan konumunda olan bir vampir avcısı Blade ise bu tehlikenin fazlasıyla farkındadır.

Ancak bu defa tek başına değil, Whistler ve Scud adında iki destekçisini de yanına alarak meydana gelen bu büyük tehlikeyi engellemeye çalışacaktır.

Blade 2 Bıçağın İki Yüzü 2 izle 2002 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Blade II izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 16345
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR