Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
21
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Blade 3 Trinity izle
5.9

 44.113İZLENME

5.9İMDB

 113 SÜRE

YIL 2004

Uzun zamandan beri vampirlerle savaşan Blade, oldukça başarılı vampir avcısıdır. Bu nedenle de kendine epeyce güçlü olan düşmanlar edinir. Güçlü vampirlerin kurmuş olduğu bazı tuzaklar neticesinde de FBI’ın arananlar listesine girmeyi başarır.

FBI nedeniyle artık gece çalışamayan Blade, yalnızca gündüz vakti çalışabilir hale gelmiştir. Bunun sayesinde de hiç karşılaşmadığı vampir avcılarıyla tanışır. Bu sırada da dünya kötülük ile tanışmak üzeredir.

Blade 3 adlı filmde de vampir avcılarının birleşerek güçlendiğini duyan diğer vampirler de ilk efendilerini yeniden hayata döndürüp ayaklanırlar. Filmde yer alan bu ilk vampir ise Drakula’dır. Böylece şimdi güçlü olan her iki taraf arasında da korkutucu bir büyük savaş başlamak üzeredir.

Blade 3 Trinity izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Blade: Trinity izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.9/10 19853
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR