Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
32
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Blade 3 Trinity izle
5.9

 65.074İZLENME

5.9İMDB

 113 SÜRE

YIL 2004

Uzun zamandan beri vampirlerle savaşan Blade, oldukça başarılı vampir avcısıdır. Bu nedenle de kendine epeyce güçlü olan düşmanlar edinir. Güçlü vampirlerin kurmuş olduğu bazı tuzaklar neticesinde de FBI’ın arananlar listesine girmeyi başarır.

FBI nedeniyle artık gece çalışamayan Blade, yalnızca gündüz vakti çalışabilir hale gelmiştir. Bunun sayesinde de hiç karşılaşmadığı vampir avcılarıyla tanışır. Bu sırada da dünya kötülük ile tanışmak üzeredir.

Blade 3 adlı filmde de vampir avcılarının birleşerek güçlendiğini duyan diğer vampirler de ilk efendilerini yeniden hayata döndürüp ayaklanırlar. Filmde yer alan bu ilk vampir ise Drakula’dır. Böylece şimdi güçlü olan her iki taraf arasında da korkutucu bir büyük savaş başlamak üzeredir.

Blade 3 Trinity izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Blade: Trinity izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.9/10 19853
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR