Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Body Cam izle
5.2

 15.333İZLENME

5.2İMDB

 96 SÜRE

YIL 2020

Sıradan bir polis memuru bir gün görevi başında iken acı bir olayla karşı karşıya kalır. Meslektaşlarından bir tanesi trafik kontrolü sırasında öldürülür.

Bu acıyı oldukça zor karşılayan polis neler olduğunu anlamak için görüntüleri incelemek ister. Görüntüleri inceledikçe de bir tuhaflık olduğunu anlar. Çünkü görüntülerde eksik bir şey vardır.

Body Cam 2020 memurun görüntüde kesiklik olduğunu anladıktan sonra yaptıklarını anlatıyor. Arkadaşının öldürülmesinin arkasında doğal olmayan bir güç vardır.

İnanması zor olsa da durumu anlamak için çabalayan ve arkasından giden bu adam kanıt toplamak isterken son zamanlarda polislerle alakalı saldırıların daha da fazla olduğunu fark eder. Durum göründüğünden daha da fazladır.

Body Cam izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Body Cam izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.2/10 741
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Body Cam” filminde 1 Yorum bulunuyor.