Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bohemian Rhapsody izle
8.0

 14.830İZLENME

8.0İMDB

 134 SÜRE

YIL 2018

Dünyaca ünlü bir müzik gurubuna, yaptığı müziklere saygı duruşu niteliğinde bir filmdir. Aynı zamanda klişelere meydan okuyan ve toplumun yıkılmaz duvarlarını kırarak dünyanın en çok sevilen sanatçılarından biri haline gelen solistlerin ikonikleşmesini anlatır. Film aynı zamanda grubu solistlerine saygı duruşu niteliği de taşımaktadır.
Ayrıca filmde simgeleşmiş sesi ve devrimci sesi ile grubun yükselişi ve solistin yaşam tarzının kontrolden çıkması anlatılıyor. Aynı zamanda iç çatışmalara ve solistin hastalığına rağmen rock müzik tarihinin en iyi performansını yaptığı konseri anlatan bir filmdir. Konserden önce ise birleşme süreci anlatılıyor.
Bu süreçte her zaman bir aile gibi olmamanın diğer insanlara verdiği umut gözüküyor. Bohemian Rhapsody 2018 yılında çıkan bir ABD filmidir.

Bohemian Rhapsody izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bohemian Rhapsody izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.0/10 1085
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR