Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bölge 13 izle
7.2

 33.946İZLENME

7.2İMDB

 84 SÜRE

YIL 2004

Daimen, Paris’te yaşayan bir polistir. Daimen, özel müdahale timinde görev yapmaktadır, dövüş sanatlarında tam bir uzmandır. Sorunları çözebilmek için gerekli olan tüm becerilere sahiptir.

Ancak, Daimen, çok zorlu bir görevle karşı karşıya kalır, hem kendisinin hem de Paris’in kaderi kendisine bağlıdır. 2013 yılında Paris’te geçen, bölge 13 2004, Daimen adlı özel yetenekli polisi merkezine alıyor.

Dövüş sanatlarında ve soruşturma tekniklerinde uzman olan Daimen birçok sorunu çözebilmektedir. Banliyönün en belalı çetesi, bir kitle imha silahı hazırlamaktadır. Onları durdurmak, Daiman’ın görevidir.

Ancak, yetenekli polisin karşısındaki çete, şimdiye kadar karşılaştıklarına kıyasla çok daha tehlikelidir. Daiman, hata yaparsa, bu, çetenin kitle imha silahı hazırlamasına engel olamamak anlamına gelecektir.

Bölge 13 izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. District B13 & Banlieue 13 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.2/10 5593
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bölge 13” filminde 3 Yorum bulunuyor.