Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
21
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bourne’un Mirası izle
6.7

 51.223İZLENME

6.7İMDB

 135 SÜRE

YIL 2012

Sevilen seri, dördüncü filmiyle yine dopdolu bir macera sunuyor. Bourne evreni bu filmde genişliyor ve filme yeni karakterler katılıyor. Bourne’un Mirası, Cross’un hayatta kalma mücadelesine odaklanıyor. Bu esasında ilk üç filmde yaşananların bir sonucudur.

Aaron Cross, adı ölüm listesinde olan bir CIA ajanıdır. Film ilk üç filmdeki olayların akışına göre devam ediyor ve olay akışı Bourne’un Mirası 2012 filminde Cross için tehlikeli bir hal alıyor. Jason Bourne deşifre olduktan sonra, Eric Byer, gizli programları sonlandırır. Program sonlandırılırken bilim insanları ve ajanlar öldürülür.

Öldürülecek kişiler arasında yer alan ajan Cross, kaçmanın bir yolunu bulur. Ayrıca, doktor Marta’yı da kurtarır. O ve Marta beraber mücadele etmek zorundadırlar. Ancak hayatta kalmak kolay olmayacaktır.

Bourne’un Mirası izle 2012 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Bourne Legacy izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 8277
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bourne’un Mirası” filminde 2 Yorum bulunuyor.