Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Bright izle
6.3

 26.189İZLENME

6.3İMDB

 117 SÜRE

YIL 2017

Birbirinden farklı canlı türlerinin birlikte yaşadığı bir dünya olan Bright 2017 filminde iki polisin başına gelenler yer alıyor. Filmde Elf, Peri veya Ork ile karşı karşıya kalmak kaçınılmaz bir durum oluyor.
İnsan olarak görev yapan War ile Ork olan Jakoby gece vardiyada birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Bu durumda aralarında büyük fark olmasına karşılık yine de birlikte çalışarak suçlulara karşı başarılı olmaya çalışırlar. Yaşadıkları alanların tehlike içinde olması söz konusu olduğunda ise birlikte hareket etmeleri gerekecektir.
Yüzyıllar öncesinde taşınması gereken bir emanetin ortaya çıkması emanet için birlikte savaşılması zorunluluğunu doğurur. Aksiyon ve gerilim alanında oldukça farklı bir yapım olarak dikkat çeker.

Bright izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bright izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 1861
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Bright” filminde 1 Yorum bulunuyor.