Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
42
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çarpışma izle
6.4

 183.950İZLENME

6.4İMDB

 100 SÜRE

YIL 1996

İnsan ve teknoloji arasındaki ilişkiyi son derece farklı bir açıdan ele alan, Çarpışma 1996 konusuyla ilgi çekmeyi başarıyor. İnsanlar, teknoloji sebebiyle kendilerini, kim olduklarını unutuyorlar.
Kimliksiz hale gelen insanlar, kendilerini bulmak için yine teknolojiden faydalanmak zorunda kalıyorlar. Ünlü bilim kurgu yazarı J.G Ballard tarafından kaleme alınan film, tekinsiz bir atmosferde geçiyor. Filmdeki araba ve seks vurgusu ise sadece simgesel anlam taşımaları bakımından önemlidir.
Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi insan hayatında pek çok olumlu etki yaratıyor. Buna karşılık olumsuz pek çok etkisinin olduğu da bilinen bir gerçek durumundadır. Çarpışma filmi, tam da teknolojinin insanı nasıl kimliksiz hale getirdiğini anlatıyor. Filmde bolca kullanılan seks ve arabalar ise simgesel değer taşıyorlar.

Çarpışma izle 1996 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Crash izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.4/10 429
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR