Rastgele Film
Yukarı Çık
XB VERSİYON HD SÜRÜM!!!
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çavuş Will Gardner izle
5.9

 20.890İZLENME

5.9İMDB

 125 SÜRE

YIL 2019

Askerlerin savaş sonrası evlerine döndüklerinde savaş esnasında yaşadıklarında çıkamayarak travmaya girmeleri ve stres bozukluğunu anlatan bir hikayeye sahip olan bir filmdir. Irak savaşı gazisi olan birinin savaş sonrası evine dönmesi ve yaşadığı travmaları anlatan film.
Savaşta kaybettiği arkadaşının sanki varmışçasına hayaletiyle sürekli olarak irtibat halinde olan asker çaldığı bir motosiklet ile Los Angeles’ten doğuya doğru bir yolculuğa çıkar. Ve bu yol boyunca kavgalı, dövüşlü, cinsellik olan birçok ilişkiye ve insana rastlar.
Filmde komik bir hata yapan ofis çalışanı ve filmin sonunda askerin yanına katılan topal bir veteriner ilgi çekici bir rol alıyor. Çavuş Will Gardner 2019 yapımlı bir Amerikan filmidir.

Çavuş Will Gardner izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. SGT. Will Gardner izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.9/10 644
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR