Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cehennem Gecesi izle
5.6

 5.215İZLENME

5.6İMDB

 88 SÜRE

YIL 2019

Melinda adında bir kadın benzin istasyonunda çalışan ve kendi halinde yaşayan birisidir. Aynı yerde kendisi gibi çalışan olan bir arkadaşının gölgesinde kaldığından dolayı kendini sürekli kötü hisseder.
Bir gece çalışırken aniden Billy isimli bir adam paraya ihtiyacı olduğu için soygun yapmak üzere içeri girer. Bu sırada olaylar ters gitmeye başlayınca Melinda ve diğer çalışanı rehin alır. Melinda böyle bir anda ne yapacağını düşünmeye başlarken aklına gelen bir hamle ile adamı etkisiz hale getirmeyi başarır.
Kimsenin yapmasını beklemediği bir şeyi yapması yeterince şaşkınlık yaratırken Melinda’nın farklı planlarının olduğu anlaşılır. Cehennem gecesi 2019 heyecanlı yapımlar arasında dikkat çekmeye aday görünüyor.

Cehennem Gecesi izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Burn izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.6/10 246
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR