Rastgele Film
Yukarı Çık
Amatör Türkçe Dublaj.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Child’s Play izle
5.8

 20.388İZLENME

5.8İMDB

 90 SÜRE

YIL 2019

Doğum günü olan Andy, annesinden hediye alır. Andy hediyesine çok sevinir ve heyecanla hediyesini açar.
İçinden bir bebek çıkar, bu bebek buddi marka bir bebektir. Annesi aldığı hediyenin sahip olduğu felaketten habersizdir. Bebek üreticisi tarafından oldukça özenilmiş ve gerçekçi yapılmıştır fakat üretici yazılımda bir hata yapmıştır. Bu hata Andy’ye hediye edilen bebeğe aittir.
Oyuncak bebeğin öğrenme kapasitesine dair yüklenen yazılımın hatalı olması, bebeğin öğrenme sınırını ortadan kaldırmış ve tehlikeli bir boyut kazanmıştır. Masum gibi görünen öğrenme hızı şiddeti öğrenmesi ile birlikte tehlikeli ve önüne geçilmez bir boyut kazanır.

Child’s Play izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Child’s Play izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.8/10 427
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR