Rastgele Film
Yukarı Çık
FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
38
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çiçero izle
6.6

 66.311İZLENME

6.6İMDB

 120 SÜRE

YIL 2019

Çiçero filmi Türk bir ajanın ikinci dünya savaşı sırasında yaptıkları ile Türkiye’nin savaşın dışında kalmasını ve Almanların yenilmesine yaptığı katkıları anlatır. Gerçek olaylardan uyarlanan Çiçero filminin başlangıcı milliyetçilik akımı ile kaynayan Balkanlar’da geçmektedir.
Burada ailesinden herkesi kaybeden Çiçero isyan edenlerin yanındaymış gibi davranır hayatta kalabilmek için. Bir gün teröristlere hizmet ederken onların ölmesi için bir plan yapar. Plan da başarılı olur ve Çiçero için memlekete dönme vakti gelmiştir.
Türkiye’ye gelir ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kendisine verdiği görev ile İngiliz Büyükelçiliği’nde işe girer. Almanlara istihbarat satar ancak tüm istihbaratların vaktini değiştirir. Böylece hem Almanlar yenilir hem de Türkler savaşa girmemiş olur.

Çiçero izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Çiçero izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 3068
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR