Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çılgın ikili izle
6.9

 11.648İZLENME

6.9İMDB

 119 SÜRE

YIL 1995

Miami’de narkotik suçlarla mücadele eden iki dedektif bir süredir birlikte çalışmaktadır. Birbirine oldukça zıt bu iki karakterden biri maceraperest, çapkın bir mirasyedi (Mike), diğeri emekliliğini bekleyen, tehlikeyi sevmeyen, mütevazi bir aile babası (Marcus).
Bu çılgın ikiliye polisin kontrolündeki 100 milyon dolarlık eroinin çalındığı ustalıklı bir soygun işini çözme ve soyguncuları yakalama görevi verilir. 72 saat içerisinde suçlular yakalanmalıdır. Çılgın İkili 1 filminde bu iki ortağı hummalı bir çalışma beklemektedir. Ancak olayı araştırmak için Mike’ın yardım istediği eski arkadaşının öldürülmesi sonucu olaylar iyice sarpa sarar.
Artık ortada bir soygun ve cinayet vardır. Cinayetin kadın tanığı gördüklerini sadece Mike’a anlatacağını söylemektedir. Mike ise arkadaşının ölümünden sonra yaşadığı yıkımın etkisiyle ortadan kaybolmuştur. Marcus, ortağı Mike’ın yerine geçerek kadını konuşturmaya çalışacaktır. Tüm bunlar gelişecek olaylar zincirinin sadece başlangıcıdır.

Çılgın ikili izle 1995 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Bad Boys izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.9/10 12031
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR