Rastgele Film
Yukarı Çık
FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
18
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cinayet Süsü izle
7.0

 406.232İZLENME

7.0İMDB

 112 SÜRE

YIL 2019

Bir polis asayişinin cinayet bürosunda yaşanan olaylar sonucu, bir seri katil her geçen gün yeni bir vaka ile gündeme gelmektedir. Bu olayların sonucunda birçok insan ölürken, başkomiser Emin’in ve ekibinin elinden hiçbir şey gelmemektedir.

Hiçbir ipucu, cinayet büroyu katile ulaştırmazken; giderek ayaklanan halk ve basın, ekibin üzerinde oldukça büyük bir baskı oluşturur. Cinayet Süsü filminde cinayet büro ekibine katılan Dizdar Koşu, tecrübeli ve eski bir polistir. Başkomiser Emin’in ekibine katılan Dizdar Koşu, tecrübesi ile ekibe destek vermeye başlar.
Üzerlerindeki halk ve basın baskısı dolayısı ile oldukça ezilen cinayet büro ekibi, katili yakalayabilecek mi, yoksa katil cinayetleri işlemeye devam mı edecektir?

Komedi ve suç alanında kendine yer edinmeye çalışan yapımlardan bir tanesi olan Cinayet süsü filmi izleyenleri güldürmekten geri kalmıyor. Gizemli şekilde cinayetler işleyen bir seri katilin ortaya çıkması cinayet büro ekiplerinin harekete geçmesine neden oluyor. Ekibin tamamı bu gizemi çözmek için çalışmak zorunda kalıyor. Uzun zamandır meslekte bulunan Başkomiser Emin ve beraberinde çalıştığı ekip bu olayın içine dahil oluyor. Olayın farklı olmasının nedeni ise daha önce ekiplerin böyle bir dava ile karşı karşıya kalmamış olmasıdır.

Ne yapacaklarını bilemediklerinden dolayı farklı yollar denemeye karar veren ekip yolların zaman içinde son derece yanlış olduğunu fark eder. Birbirinden farklı yollar denemeye devam ederken de komik olaylar yaşanır. Bir yandan da gizemli katil cinayetlerine devam eder. Birbirini kovalayan saçma durumların arasında birden aşk da eklenir. Aşkın da çıkmaza girdiği bu yapımda cinayetleri işleyen kişinin bulunması için adım adım işler yapılmaya başlanır. Ekibin olay karşısında verdiği tepkiler ise izleyenlerin gülerken düşünmesine neden oluyor.

Cinayet Süsü izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cinayet Süsü izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 11666
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR