Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Cinderella izle
5.2

 10.987İZLENME

5.2İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Cindirella’nın babası öldükten sonra acımasız üvey annesi ve onun iki kötü kalpli kızlarının onu bodrum katına atarak verdiği mücadeleyi konu alır.
Bodrum katında yaşadıkça farelerle arkadaş olur ve onlarla konuşmaya başlar. Günün birinde ülkenin kralının balo düzenlediği haberini alır, gizli bir şekilde baloya katılır. Buraya kadar bildiğimi Külkedisi masalı bundan sonra farklı bir yol alan film, gerçekte Prensin büyü ile fareye dönüşmüş, Prensin yerine ise kötü büyücünün geçtiği filmde, Cindirella’nın gerçek prensi kurtarılması için uğraş verdiği animasyon filmidir.

Cinderella izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cinderella and the Secret Prince izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.2/10 378
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR