Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
60
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Coco izle
8.4

 61.545İZLENME

8.4İMDB

 105 SÜRE

YIL 2017

Coco filmi, animasyon türünde yapılan ve izleyiciler tarafından beğenisi yüksek olan bir filmdir. Film içerisinde çok önemli konulara vurgu yapılır.
Ailenin önemi, zorlukların ancak aile dayanışması ile aşılabileceği ve aile varken ölümsüz olunduğu, gibi temaların işlendiği görülür. Filmde, küçük bir çocuk ailesinin değer yargılarını reddeder ve kendi yolundan gitmek ister. Çeşitli girişimlerde bulunur ve farkında olmadan ölüler diyarına geçiş yapar.
Buradan kurtulmak ve kaldığı yerden hayallerine devam etmek için ise aile üyelerinden birinin hayır duasını alması gerekir. Ailesinin ise ondan beklentisi, hayallerini bırakması ve ailesiyle dayanışması yönündedir. Bu şekilde başlayan olaylar, aile değerinin anlanması ve yaşayan kültürün önemi ile sonuçlanır.

Coco izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Coco izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.4/10 1427
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Coco” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Beste

  harika bir film tam aileyle küçüklerle izlemelik

  6
 • Büşra
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
  10
 • CennetAli

  Ailecek izlenecek güzel bi film😉

  5
 • osman

  bence herkez izlemesini tavsiye ederim

  1