Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
33
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Çöküş izle
8.2

 128.732İZLENME

8.2İMDB

 156 SÜRE

YIL 2004

Büyük bir zorba ve diktatör olan Aldolf Hitler artık son zamanlarını yaşayan biridir. İkinci Dünya Savaşı’nda dünyanın başına bela olan bu zorba devlet insanını ortadan kaldırmak için iki kutba sahip olan dünya bir araya gelmektedir. 2. Dünya Savaşı’nın ve Adolf Hitler’in son zamanlarına dair bu Çöküş 2004 filmi tarih kokan bir filmdir.

2. Dünya Savaşı’nda son günler yaşanır şekildedir ve aynı zamanda Berlin de işgal altında bir yerdir. Ama Hitler burayı terk etmeyi kabul etmiyorlar. Yenilgiden haz etmeyen ve düşmanın eline geçmek istemeyen Hitler intihar eder. Aynı zamanda onun arkasından gitmiş olan birçok insanın durumu da farklı değildir. Bu film içerisinde bu durumların varlığı söz konusu oluyor.

Çöküş izle 2004 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Downfall & Der Untergang izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.2/10 7374
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Çöküş” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  • tarik

    Hitler ‘ in sekreteri tarafından yakın tarih ve Hitler’ in son zamanlarını anlattıkları doğrultusunda senaryolaştırılmış bir film.Son devrinde bu acımasız , ruh hastası, insanlık kasabı sözde faşist liderin dengesiz durumu gözler önüne seriliyor

    30
  • Burak

    Çok güzel bir film. Emeğine sağlık admin. 10 üzerinden 10.

    4