Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Daphne & Velma izle
4.1

 9.973İZLENME

4.1İMDB

 72 SÜRE

YIL 2018

Okulda bazı garip ve gizemli olaylar olmaya başlamıştır ve bunun nedenini bulmak için heyecanlı bir okadar komik durumlar ortaya çıkacaktır. Okulun her noktasını araştırmaya başlayan daphne ve velma okul dolaplarına doğru giderek bakmaya başlarlar. Dolapların farklı yöne açılması ile konu bambaşka bir yöne doğru ilerleyecektir. Dolaba girdikten sonra ise onları takip eden karakteri dışarıya fırlatan bambaşka bir durumla karşı karşıya kalırlar. Fikir hırsızı bir şirket tarafından tasarlanan bütün bu komik olaylarda hologram görüntüler, hayalet gibi birbirinden garip şeyler yaşanır.

Daphne & Velma izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Daphne & Velma izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.1/10 266
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR