Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
19
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Derin Sular izle
6.0

 49.076İZLENME

6.0İMDB

 95 SÜRE

YIL 2020

Araştırmacılar okyanusun derinliklerine inşa edilmiş olan bir su altı laboratuvarında denizler ile ilgili çeşitli araştırmalar yürütmektedirler.
Araştırmalar sırasında beklenmedik bir anda okyanusun en dip kısmında büyük bir deprem meydana gelir. Deprem sonrasında araştırmacıların içinde bulunduğu su altı laboratuvarında büyük hasarlar oluşur.
Bu nedenle araştırmacılar okyanusun dibinde kilometrelerce bir derinlikte ürkütücü bir şekilde mahsur kalırlar ve yüzeye çıkma ihtimalleri oldukça zordur. Mahsur kaldıkları bu laboratuvarda hiç yüzleşmedikleri korkularıyla ve hiç tahmin etmedikleri zorluklarla başa çıkmaya çalışarak ölüm kalım savaşı verirler. Bu filmi nefes nefese izleyeceksiniz.

Derin Sular izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Underwater izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.0/10 512
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR