Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
6
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Direnç izle
6.1

 27.514İZLENME

6.1İMDB

 120 SÜRE

YIL 2020

İkinci dünya savaşı sonuçlarından ve yaşananlarından en çok etkilenenlerden bir kısım da çocuklardır. Savaşta yer alan 10 bin yetim çocuk bu kaosu yaşamak zorunda bırakılır.

Fransız Direnişi karşısında olanların zor zamanlar geçirdiği bu dönem filminde çocukların kurtarılması üzerine bir konu işlenir. Resistance 2020 bu çocukların ve yetimlerin kurtarılması için harekete geçen bir grup Yahudi izcinin yaşadıklarını ekrana getiriyor.

Yahudi izciler çocukların savaşa gitmesini ve göz göre göre ölmesini istemediklerinden dolayı bir yolunu bulmak ve onları kurtarmak zorunda hissederler. Sandıkları kadar kolay olmayan bu işin arkasından gelen olaylar da büyük kötülüklerin yaşanmasına neden olur. Çocukların kurtarılması için zaman da azalmaya başlar.

Direnç izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Resistance izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.1/10 729
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Direnç” filminde 1 Yorum bulunuyor.