Rastgele Film
Yukarı Çık
Extended Sürüm (Uzun Versiyondur)
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Doktor Uyku izle
7.4

 34.177İZLENME

7.4İMDB

 152 SÜRE

YIL 2019

Danny adlı kişinin çocukluğunda yaşadığı travmaları konu eden Doktor uyku 2019, hayatı oldukça kötüdür. Yaşadığı travmalardan dolayı yorgun düşer ve sürekli alkol almaya başlar. Babasının alkolizm, umutsuzluk ve mirasından kurtulmak ister.
Aynı zamanda Danny, bir kasabada ona destek çıkan ve yanında olan gruplarla tanışır. Bu sayede parlama gücü ile bakım evinde işe girer. Ayrıca Amerika’nın birçok bölgesinden True Knot adında bir topluluk refah arayışı içerisindedir.
Ancak bakım evinde olan insanlar zararsız görünse de, son derecede tehlikeli kişilerdir. Danny, bir kızla büyük bir bağ kurar. Hatta bu kızla yeteneklerinin aynı olduğunu düşünür. Psişik güce sahip olan Abra, Danny’i korkunç şeytanlarıyla yüzleştirir ve kendi için savaşa girecektir.

Doktor Uyku izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Doctor Sleep izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 1522
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Doktor Uyku” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Tolgahan Kaya

  HARİKA BİR FİLM..

  3
 • asu

  çok güzelllll

  4
 • SiyahSendis

  Saat 3.13 de fotoğrafa aldığım olay ile bağlantısı sıradan olsa da psikolojik bir filmdi
  Ve izlemeni tavsiye ediyorum Mavinin sonsuz tonu…

  1
 • Halenur

  Başları sıkıcı anlamakta zorluk çekebilirsiniz ama sonuna doğru güzel korku ile alakalı değil sadece insanların kendine olan korkusu özgüven başkalarının acı ile beslenmesi başkalarının sevgisinin düşüncesi kimsenin zihninize dokunmasına izin verneyin

  2