Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
14
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dolphin Reef izle
7.5

 17.285İZLENME

7.5İMDB

 77 SÜRE

YIL 2020

Oldukça sevilen ve sıcak kanlı olmaları ile bilinen yunusların hayatlarına dokunan bir belgesel olarak izleyenlerle buluşturuluyor. Antarktika açıklarında yaşayan bu mercan adalarının sakinleri aslında yunuslardan oluşuyor.

Görsel güzelliklere, doğanın güzelliğine ve resimlere odaklanılıyor. Anlatıcısı tarafından oldukça iyi aktarılan yapımda okyanus hayvanlarından yunuslar ve yaşantılarına geniş yer veriliyor. Dolphin reef 2020 yapımında gezegenin dokunulmamış güzellikleri arasında yaşamaları gereken bu canlıların aslında hiç de öyle yaşamadıkları da gözler önüne serilmiş oluyor.

Görsel kalitesi ve çekim teknikleri ile de yunuslara yakın çekimler gerçekleştiriliyor. Doğal akışında yapılan çekimler ile yunusların hayatına çok yakından bakmak isteyenlerin bunu yaşaması için de fırsat verilmiş oluyor. Sevimli hayvanların hayatlarına dokunuyor.

Dolphin Reef izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Dolphin Reef izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 666
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Dolphin Reef” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • cem

    çok belgesel izlerim ama bu çok başka olmuş.Mutlaka çocukalrınızada izlettirin