Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dönüş Yolu izle
6.7

 28.776İZLENME

6.7İMDB

 108 SÜRE

YIL 2020

Film, Jack adında bir adamın, hayatındaki iniş çıkışları merkeze alıyor. Jack, lisede basketbol oynayan, son derece popüler ve mutlu bir gençtir. Yetişkinliğe geçtiğinde, Jack büyük bir trajedi yaşar. Genç adam, eşini kaybeder, bu yetmezmiş gibi aile vakfını kaybeden Jack, artık bambaşka birine dönüşür.

Eşini ve aile vakfını kaybeden Jack, ciddi bir çöküntü yaşar. Alkol bağımlısı olan ve tamamen bitik durumdaki Jack’i merkeze alan The Way Back 2020 onun çıkış yolunu da göstermektedir. Lise yıllarında basketbolu çok seven adam, lise basketbol koçu öldükten sonra bu görevi üstlenir. Jack, basketbol sayesinde, rayından çıkmış olan hayatını yeniden düzene koymaya çalışacaktır. Ancak, bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Dönüş Yolu izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Way Back izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 2867
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Dönüş Yolu” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • yunus

    güzel filim izlenmesi gerekir duygusal hakkını verm,işler