Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
22
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dövüş Kulübü izle
8.8

 46.123İZLENME

8.8İMDB

 139 SÜRE

YIL 1999

Fight Club çok da uzak olmayan gelecek bir tarihte yaşayan Oregon Üniversitesinde okuyan kafası oldukça karışık genç bir erkeği anlatan romandan esinlenerek çekilmiştir. Kronik uykusuzluk problemi çeken ve tekdüze bir yaşamı olan Jack bir otomobil firmasında çalışmaktadır.
Doktorunun önerisi ile kanser hastalarının katıldığı grup terapisine katılarak arkadaş edinmeye çalışmaktadır. Bu terapiler esnasında Marla ile tanışır. Marla ise tıpkı Jack gibi kanser hastası olmamasına rağmen terapilere katılan bir kadındır. Marla ve Jack tüketici toplumun anlamsızlığı ve ölü jenerasyon içinde doğduklarını konularında hemfikirlerdir.
Jack bir dövüş kulübü açarak liderliği üstlenir. Bu dövüş kulübünün kurulmasıyla Jack ölü jenerasyonu canlandıracak adeta bir İsa olacaktır.

Dövüş Kulübü izle 1999 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Fight Club izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.8/10 17511
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR