Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dumbo izle
6.3

 9.730İZLENME

6.3İMDB

 112 SÜRE

YIL 2019

Fantastik/Macera tarzı filmleri sevenlerin yeni gözdesi Dumbo 2019 filmi olacaktır. Filmin konusu bir sirkte geçmektedir. Sirk sahibi olan kişi eski yıldız olan kişiye ve çocuklarına yapması için bazı görevler verir. Bu görev oldukça ilginçtir.
Ailenin yeni görevi çocuklarıyla beraber sirke yeni gelmiş yavru bir filini bakımının üstlenilmesidir. Bu filin kulaklarının ilginç olması sirke gelen seyircileri güldürmektedir. Sirk sahibi eskisi gibi çok para kazanamadığı için bu ilginç yavru fili alarak seyirci toplamaya çalışmak ister.
Sirk sahibi eski şaşalı günlerine geri dönmek için sirke müşteri çekmesini beklediği bu yavru filin iyi bakılmasını ister. Aile çocuklarıyla beraber yavru filin bakımın üstlenmeye başlarlar.

Dumbo izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Dumbo izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.3/10 374
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR