Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Edmond izle
7.4

 17.422İZLENME

7.4İMDB

 110 SÜRE

YIL 2018

Edmond filmi; yaratıcılığı ve eser üretme yeteneği azalan genç bir oyun yazarının hikayesini konu ediyor. Evli ve çocuk sahibi olan Edmond Rostand’ın yeni bir oyun kaleme aldığı süre içinde yaşadıklarını konu edinen filmde Edmond’un yaşadığı çaresizlik ve umutsuzluk konu ediniyor.

Gelen ısrar sonucu son bir oyun yazmaya karar veren ve aynı zamanda anksiyete hastalığı ile mücadele eden Edmond için bir yanda karısının çıkardığı sorunlar bir yanda çalıştığı yönetmen ve yapımcıların kaprisleri hayatını zorlaştırmaktadır.

Edmond 2018 filminde Edmond’un yaşadığı bu zorluklarla nasıl mücadele ettiği ve bu mücadele sonunda tüm dünyada büyük ses getirecek ve zamanın ötesine geçmesini sağlayacak olan ‘Cyrano De Bergerac’ eserini nasıl yazdığına odaklanılmıştır.

Edmond izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Cyrano, My Love izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 912
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Edmond” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Himmet

    Güzel filmdi. Bergerac efsanedir zaten, onun yaratım aşaması anlatılmış. Başroldeki aktör bence zayıftı bu rol için. Daha iyi bir seçim olabilirdi. Seyredin sanatseverler