Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
49
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 izle
8.1

 40.128İZLENME

8.1İMDB

 98 SÜRE

YIL 2010

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin, insanla ejderha arasındaki mücadeleyi ele alan fantastik bir yapım. Berk Adası, ejderhalar tarafından istila edilmiştir. Ejderhalar, hayvanları çalar, evleri yakar. Ada halkı, bu acımasız yaratıklara karşı çaresizdir. Ancak onlardan intikam almak, kendileri için bir şeref meselesi olmuştur.
Yetişkinliğe erişen genç bir erkek, kendisini ispatlamak için bir ejderha öldürmelidir. Köy şefinin oğlu Hiccup’ da yetişkinliğe erişir. Artık o da kendisini ispatlamalıdır. Hiccup, ejderha öldürmek için bir silah icat eder. Nadir görülen bir ejderha ile karşılaşan Hiccup, onu öldürmeyi başaramaz ve ejderhayı alıp ormana götürür. Hiccup tarafından serbest bırakılan ejderha ile tuhaf delikanlı arasında zamanla herkesin ilgisini çeken bir arkadaşlık doğar.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1 izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. How to Train Your Dragon izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.1/10 16317
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 1” filminde 1 Yorum bulunuyor.