Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
El Camino Bir Breaking Bad Filmi izle
7.4

 27.277İZLENME

7.4İMDB

 122 SÜRE

YIL 2019

Dizi tarihinin en iyi dizilerinden biri olan Breaking Bad özgün konusu ve oyunculuk performansları ile tüm dünya tarafından takip edilen bir diziydi.
El Camino Bir Breaking Bad filmi olduğu için filmi izlemeden önce dizi hakkında en azından bilgiye sahip olmak gerekir. Dizi bir dahi olan kimya öğretmeni ve eski bir öğrencisinin metamfetamin üretmek için bir araya gelmesi ile başlar. Hayatta beklediği yerde olmayan kimya öğretmeni öğrencisi, ailesi ve kendisi için her şeyi yapar.
Ancak öğrencisi artık bu işi yapmak istememektedir. Film ise dizinin sonundan sonra öğrencinin ne yaptığını anlatıyor. Cesur bir adam haline gelen Pinkman kendisi için uzak yerlere gider.

El Camino Bir Breaking Bad Filmi izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. El Camino: A Breaking Bad Movie izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 3155
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR