Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Elektrik Savaşları izle
6.5

 8.834İZLENME

6.5İMDB

 102 SÜRE

YIL 2017

İnsan hayatının merkezinde yer alan elektrik olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Elektrik savaşları 2017 adıyla vizyona giren yapımda elektriğin nasıl ortaya çıktığı ve neler yapıldığı gibi konulara yer veriliyor.
Elektriğin mucidi olarak bilinen George Westinghouse ile birlikte çalışmalara yardımcı olan Tesla’nın ne oranda destek olduğu da yapımda açık şekilde ortaya koyuluyor. Kitaplar ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılan bir senaryoya sahip olması aynı zamanda daha da etkileyici olmasına neden oluyor.
Tesla faktörünün arka planda kalmasına izin vermeyen bir senaryoya sahip olması da gerçek bir bakış açısı sunma konusunda başarılı bir izlenim oluşmasına neden oluyor.

Elektrik Savaşları izle 2017 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Current War: Director's Cut izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 237
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR