Rastgele Film
Yukarı Çık
FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
392
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Eltilerin Savaşı izle
5.8

 1.961.612İZLENME

5.8İMDB

 118 SÜRE

YIL 2020

İki elti olan Gizem ve Sultan aralarında çekişmeler vardır. Tatlı rekabetler ve bitmek bilmeyen olaylar yaşanıyor. Her iki elti de oldukça gençtir.

Ancak iki elti arasında meydana gelen ufak tartışmalar bir süre sonra rekabete dönüyor. Birbirlerinin yaptıkları her şeyden haberdar olur ve hiç geri kalmazlar. Daha sonra kendilerini eğlenceli ve komik savaşların içinde bulurlar. Eltilerin savaşı, bu anları neşeli anlarıyla anlatıyor.

Bu iki eltilerin kocası olan Selim ve Fatih, eşlerinin arasında meydana gelen rekabet dolu anlara kapılır. Aynı zamanda Gizem ve Sultan sosyal medyaya çok düşkündür. Bu ikilinin hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içerisinde olduğu anları ve keyif dolu sahneleri konu ediyor.

Eltilerin Savaşı izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Eltilerin Savaşı izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

5.8/10 5047
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Eltilerin Savaşı” filminde 7 Yorum bulunuyor.