Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Enzo Yağmurda Yarış Sanatı izle
7.5

 19.556İZLENME

7.5İMDB

 109 SÜRE

YIL 2019

Film yaşlı bir golden cinsi köpeğin gözünden geçiyor. Bu köpek insan hayatına şefkatli ve merhametli bir bakış içerisinde bulunuyor.
Yaşlı köpek bütün yaşantısını etrafını seyrederek olup biteni izlemekle geçiriyor. Bu yaşlı köpeğin sahibi ise bir araba yarışçısı olan kişidir. Sahibinin eşi beyin tümörü olmuş bir kadındır. Bu yaşlı köpek sahibi ve ailesinden iyi bir eğitim almış köpektir.
Kendisine verilen bütün komutları anlayabilen ve hemen yapabilecek kapasitede bulunuyor. Bu yüzden insan kadar akıllı ve insanın yaşamış olduğu duyguları anlayabilecek kapasite de olan köpektir.

Enzo Yağmurda Yarış Sanatı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Art of Racing in the Rain izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.5/10 1273
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Enzo Yağmurda Yarış Sanatı” filminde 2 Yorum bulunuyor.