Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
41
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Er Ryan’ı Kurtarmak izle
8.6

 122.459İZLENME

8.6İMDB

 169 SÜRE

YIL 1998

Filmde dört çocuk annesi olan bir kadının ve onu kurtarmak için mücadele eden sekiz kişilik bir askeri birliğin hikayesi anlatılır. Filme konu olan kadın, İkinci Dünya Savaşı’nda üç oğlunu birden kaybetmiştir ve bu yüzden fazlasıyla yaralanmıştır.

Artık tek dileği ise hayatta kalan son oğlunun savaştan sağlıklı bir şekilde geri dönmesidir. Sonunda kadının dileği kabul olacak ve Başkan’ın emriyle oğlunun savaştan sağ olarak dönmesi sağlanacaktır. Er Ryanı Kurtarmak 1998 isimli film de bu konu etrafında ilerleyecektir.

Normandiya çıkarmasının olduğu gün, sekiz kişilik askeri birlik, bu adamı kurtarma görevine atanır. Fakat bir yüzbaşı tarafından yönetilen bu askeri birlik, çetin bir savaşın yaşandığı bu zorlu ortamda oldukça hakikatli bir hayat mücadelesine atılacak ve bir tek adamı kurtarmak adına sekiz kişinin yaşamının tehlikeye atılmasının ne kadar doğru olduğunu da fazlasıyla sorgulayacaktır.

Er Ryan’ı Kurtarmak izle 1998 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Saving Private Ryan izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

8.6/10 18622
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Er Ryan’ı Kurtarmak” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 • Hasan

  IMDB yi hakettiğini düşünmüyorum

  59
 • Mehmet

  Hasan Peki Neyi Düşünüyosun ona göre tekrardan düzenleyip yenisini yapsınlar

  2
 • TheMuffin
  Bu yorum spoiler içermektedir. Okumak için tıklayın.
 • erdem

  Dün çerezler boşa gitmesin diye youtbeye yazdım yok direk bu sitde çıktı çerezler bitti bugün meyve falan yerken açıyorum burayı kaldığı yerdne devam ediyor ve reklam yok

 • Deniz

  Kesinlikle gelmiş geçmiş en iyi film.bundan iyisi hala yapılamadı tam bir baş yapıt.