Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
30
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Eyyvah Eyvah izle
7.0

 91.403İZLENME

7.0İMDB

 104 SÜRE

YIL 2010

Hüseyin, dedesi ve ninesiyle birlikte Geyikli’de yaşayan saf ve temiz yürekli bir adamdır. Hayatta iki büyük aşkı vardır. Biri, çocukluktan bu yana çaldığı klarneti, bir diğeri ise, kasabanın sağlık ocağında görevli hemşire Müjgan’dır.
Klarnetine ve hemşire Müjgan’a duyduğu aşk ile huzurlu bir hayat sürerken, beklenmedik bir gelişme yaşanır ve kasabadan ayrılmak zorunda kalır.
Eyyvah Eyvah filminde olaylar, Hüseyin’in İstanbul’a gidişi ile başlar. İstanbul kalabalığında en büyük destekçisi önce klarneti, sonra da yeni tanıştığı Firuzan olacaktır.
Gece kulüplerinde şarkıcılık yapan Firuzan, Hüseyin ile tanıştıktan sonra kendini kahkaha dolu bir maceranın içinde bulacaktır.
Hüseyin ve Firuzan’ın kendilerini hiç beklenmedik olayların içinde bulmaları çok uzun sürmeyecektir.

Eyyvah Eyvah izle 2010 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Eyyvah Eyvah izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.0/10 2277
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR