Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları izle

Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları izle
6.6

 30.845İZLENME

6.6İMDB

 134 SÜRE

YIL 2018

Newt Scamander’ın da yardım etmesiyle Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından suçlu yakalanan karanlık büyücü olan Gellert Grindelwald kaçmayı başarır ve kendine asıl istediğinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır.
Gellert Grindelwald sihir dünyasından ayrı olan bütün canlı varlıklara hükmedecek ve safkan büyücüler yetiştirme planı dünya için büyük bir tehlike yapmaktadır. Gellert Grindelwald’ın planları bozmak isteyen profesör olan Albus Dumbledore, eski öğrencisi olan Newt Scamander’dan yarım ister.
Karşısındaki tehlikeden haberi olmayan Newt Scamander, aile bağları ve gerçek dostluklar konusunda bile sadakatinin ve sevgisinin test edileceği bir maceraya çıkmaktadır.

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları izle 2018 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.6/10 1733
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR