Rastgele Film
Yukarı Çık
12 Kasım 2021'de Sinemalarda...FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
9
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Fantastik Canavarlar 3 izle
6.5

 185.314İZLENME

6.5İMDB

 134SÜRE

YIL 2021

Büyülü yaratıkları araştıran hayvan bilimcisi (büyüzolog) Newt Scamander dünyanın her köşesinden büyülü canavarları toplamaktadır. Bunu yapmasının nedeni ise onların varlığını kanıtlamak ve soylarının tükenmesinin önüne geçmektir.

Fakat New York’a yaptığı bir gezi sırasında topladığı bu canavarlardan bazıları özgür kalır ve macera işte tam da burada başlamaktadır. Hem canavarları yakalamak hem de büyücüleri öldüren kişilerle savaşmak zorunda kalır. Bu savaş ardından karanlık büyü yapanları engelleme mücadelesine dönüşür.

Film Fantastik Canavarlar 3 serisi ile maceraya devam etmektedir. Dostluk, aile bağları, sadakat, güç ve aşk konularının incelikle harmanlandığı filmde insanlığın kaderi hayvan bilimci Shamander’a bağlıdır. Ayrıca serinin son filminde büyü savaşları göz alıcı efektlerle izleyenlere sunulmuş.

Fantastik Canavarlar 3 izle 2021 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Fantastic Beasts and Where to Find Them 3 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.5/10 6224
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR