Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Father Soldier Son izle
7.4

 29.390İZLENME

7.4İMDB

 99 SÜRE

YIL 2020

Babalarının süper kahraman olduğunu düşünen Isaac ve Joel isimli çocukların yaşadıkları anlatılıyor. Brian Eisch isimli karakter, yetenekli ve başarılı bir asker olarak faaliyet gösterir. Çocuklarını küçük yaştayken bırakıp savaşmaya gitmek zorunda kalan Brian, görevlerini yerine getirmek için disiplinli bir şekilde hareket eder.

Savaş nedeniyle Afganistan’a giden Brian, savaşta yaralandıktan sonra evine döner. Father Soldier Son 2020 filminde savaştan farklı bir adam olarak dönen Briand ve çocukları arasında yaşananlar anlatılır. Çocuklar babalarının savaşta yaşadığı travmayı atlatması için yardımcı olmaya çalışır.

Asker bir babanın çocuğu olmanın zorluklarının anlatıldığı yapımda önemli sahneler bulunuyor. Savaş dönemlerindeki aile hayatları ve insan ilişkileri başarılı bir şekilde anlatılıyor.

Father Soldier Son izle 2020 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Father Soldier Son izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.4/10 307
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Father Soldier Son” filminde 2 Yorum bulunuyor.
 • Harbiyeli

  Hayatımız olan bu sermayeyi nasıl bir salaklık uğruna harcadığımızı bize gösteren bir baş yapıt .
  Bu belgeseli askeri okullara girmeden önce liseli gençlere izletilmeli ne için hayatlarını tehlikeye attıklarını bilmeliler.
  Savaşarak hiç birşeyi düzeltemedik , düzeltemiyeceğizde.
  Bizler hayatlarını bir yalan uğruna harcayan piyonlar olduk.

  13
  • eroğul

   militarist bir milletin senin gibi yozlaşmış evlatları var ne yazık… asker toplum olmazsan hakkını arayamaz hududunu namusunu hürriyetini koruyamazsın…

   6