Rastgele Film
Yukarı Çık
Sitelerinize Yapılan Anti-Seo Amaçlı SPAM YORUMLARLA Bir Alakamız Yoktur.
16
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Fury izle
7.6

 32.934İZLENME

7.6İMDB

 134 SÜRE

YIL 2014

İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan bu film; bir komutanın, topçunun, yükleyicinin, şoför ve yardımcı şoförün 300 düşman askeriyle ve imkansızlıklarla savaşmak zorunda olduğu 24 saati ele alıyor.

Toplamda beş askerden oluşan bu küçük ekip, Amerika adına savaşan son askerlerdir ve Almanya’da savaşın tam ortasında kalırlar. Bu askeri birlik aynı zamanda cephane anlamında da çok zor durumdadır. Birliğe komuta eden Çavuş’un son görevi ise askerlerini Nazi birliklerine karşı bu bölgeden sağ bir şekilde çıkarabilmektir.

Fury 2014 Hiddet adlı bu film de 20. yüzyılın kanlı yıllarından biri olan 1945 senesinde küçük bir ekipten oluşan askeri birliğin mücadelelerle dolu geçirdiği bir günü konu alan savaş dramını en iyi şekilde yansıtıyor.

Fury izle 2014 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Hiddet izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

7.6/10 11846
BENZER FİLMLER
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Fury” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • Gogol

    Hayatımda izlediğim en iyi 5 film içerisinde mükemmel bir baş yapıt