Rastgele Film
Yukarı Çık
Youtube İçindeki Reklamların Bizle Alakası Yoktur.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gen izle
3.9

 16.514İZLENME

3.9İMDB

 105 SÜRE

YIL 2006

Psikolog doktoru olan Deniz, tenha ve dağlık bir alanda yeni bir işe yelken açıyor. Ancak çalıştığı akıl hastanesi oldukça tuhaftır.
Göreve başladıktan sonra hastalardan biri intihar ederek yaşamına son verir. Bu beklenmeyen intihar durumu genç doktorun korkunç olaylar yaşamasına neden olur. Aynı zamanda işe başladıktan 3 gün sonra hastanede inanılmaz cinayetler meydana gelir.
Bu sorunları çözmek amacıyla polisler gelir. Polisler kötü hava şartlarından dolayı hastanede mahsur kalırlar. Tüm yollar kapanır ve telefonlar arızalanır. Cinayetler sonucunda herkes birbirinden şüphelenir ve herkes bu rüyadan uyanmak ister.

Gen izle 2006 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Gen izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

3.9/10 339
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR