Rastgele Film
Yukarı Çık
6 Ağustos 2021'de Sinemalarda...FRAGMAN - TRAILER - REMOVED DUE TO COPYRIGHT.
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gerçek Kötüler 2 izle
6.7

 339.362İZLENME

6.7İMDB

 120SÜRE

YIL 2021

Serinin ikinci filmi olarak gelecek yapım büyük bir merakla beklenirken virüs nedeniyle filmin vizyon tarihinin ertelenmesi filmin hayranlarını üzüntüye uğrattı.

İlk filmde olan Joker karakterinin serinin ikinci filminde olmaması beklenirken filmin konusu da büyük bir merak konusu.

Suicide Squad 2 filminin konusu tam belli olmamakla birlikte ilk film ile benzerlik göstermesi bekleniyor. Filmde yine beklenen konu filmin başkarakteri olan kadının çeteyi tekrardan bir araya getirip önemli vazifeler peşinde koşturmalarıdır.

Film için ortaya atılan bir iddiaya göre serinin ilk filminde olmayıp ikinci filmde olacak karakterlerin filmin henüz başlarında öleceği yönünde.

Filmde ana konu harici yine dostluğun ve dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu göreceğimizi söyleyebiliriz.

Ayrıca filmde mizah yönünün de ön planda olması bekleniyor.

Gerçek Kötüler 2 izle 2021 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Suicide Squad 2 izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 3004
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR