Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Gizli Takıntı izle
4.3

 15.915İZLENME

4.3İMDB

 97 SÜRE

YIL 2019

Bir trafik kazasından sonra hastanede uyanan bir kadın hafızasını kaybetmiştir. Hafızasını kaybeden kadının hastanede yanına kocası gelir. Kocasını hatırlamayan kadın kocasıyla birlikte yaşadıkları eve gidip, bir şeyler hatırlamaya çalışır.
Görünürde her şey normaldir. Kocasına ailesini sorduğunda onların öldüğü cevabını alır. Kocasının hareketlerinden kuşkulanan kadın bir takım araştırmalar yapmaya başlar. Bilgisayardaki resimleri gören kadın evdeki resimlerdeki kocası ile farklı birinin yanında olduğunu görür.
Daha sonra bir şeyleri hatırlayan kadın kocası sandığı kişinin eve gelip ona her şeyi anlatması ile şoka girer. Asıl eşi ile çalıştığı iş yerinde kendisini gizlice seven ve takip eden adam olduğunu ve kocasını öldürdüğünü kendisine de kaçarken araba çarptığını hatırlar.

Gizli Takıntı izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Secret Obsession izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

4.3/10 1231
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR