Rastgele Film
Yukarı Çık
Adresimiz eklenerek bazı blog sitelerine yazılan yorumların sitemizle bir alakası yoktur. Kim olduğunu bilmediğimiz bazı kişiler bot yazılımlar kullanarak sitelere uygunsuz kelimeler içeren spam yorumlar atmakta ve bu şekilde sitemizi linkleyerek negatif seo saldırısında bulunmaktadır.
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Glass izle
6.7

 28.410İZLENME

6.7İMDB

 129 SÜRE

YIL 2019

Gerilim ve fantastik severleri ekran başına çekecek olan Glass 2019 filmi gerilim severlerle buluştu. Filmde aşırı güçlü olan ve zarar görmeme yeteneğine sahip kişi başka bir kişinin peşine düşüyor.
Bu kovalamaca süresi içerisinde kemikleri son derece narin olan kişi şeytani zekasıyla kendini kovalayan kişiyi halt etmek için kendini göstermeye başlıyor. Bu anda aşırı güçlü olan kişi hakkında bazı sırlar bilen bir adam bulunuyor. Bu üç kişinin ortak olarak kesiştiği yer olan psikiyatri bölümü bulunuyor. İşin ilginç olan tarafı da budur.
Bir kişi kovalıyor ve sorunlu bir kişi. Kovalanan kişi problemli bir tiptir. Kovalayan kişi hakkında bazı sırlar bilen kişi bu iki kişi gibi hasta. Üç problemli kişinin buluştuğu yer aynı yer.

Glass izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. Glass izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz. Film Kovası İyi Seyirler diler.

6.7/10 495
BENZER FİLMLER
1080P
Her Zaman Sadık izle
1080P
Gutterbug izle
Gutterbug
7.5/ 10
2019
1080P
Monsters of Man izle
Monsters of Man
5.0/ 10
2020
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Glass” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  • mustafa

    güzel gibi sanki karar veremedim teşekkürler film için

    3